Fahriye Evcen’den dikkat çeken açıklama! Burak Özçivit’i kıskanıyor mu?

En son Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rol alan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, geçtiğimiz gün eşi Burak Özçivit ile beraber objektiflere yansıdı. Ayak üstü röportaj veren ünlü oyuncu, kıskançlık sorularına ilk kez yanıt verdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yer aldığı başarılı projelerde gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra eşi Burak Özçivit ve oğullarıyla da sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Fahriye Evcen, geçtiğimiz akşam lüks otomobiliyle kameralara takıldı. Eşi Burak Özçivit ile gece gezmesine çıkan ünlü oyuncu, haklarında çıkan haberlere yönelik konuştu. Ünlü oyuncu, kendisine yönelik sorulan kıskançlık sorularına ilk kez yanıt verdi. 

Fahriye Evcen

“SEVENLERİYLE BİR ARAYA GELİYOR”

Burak Özçivit’in sürekli yurt dışına çıkması ve yoğun ilgi toplaması üzerine kıskançlık duyup duymadığı sorulan Fahriye Evcen, gelen soruları “Evet, bu şahane. Onun adına çok mutluyum ne diyebilirim ki? Sevenleriyle bir araya geliyor. Neyin kıskançlığı lütfen.” ifadelerini kullandı. Röportajın yayınlanmasından kısa bir süre sonra Fahriye Evcen’in sözleri ve bakışları sosyal medyada gündem oldu. Burak Öçivit’in kendisine aldığı kırmızı gülleri kucağında tutması ise dikkatlerden kaçmadı. 

İşte, ünlü çiftin o anları…

Yorum yapın