Fahriye Evcen hamile mi? Fahriye Evcen 3. çocuğa hamile mi

2 kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan güzel oyuncu Fahriye Evcen ile ilgili atılan 3. bebeğe hamile olduğu iddiası sosyal medyada gündem oldu. Özel hayatı herkes tarafından merak edilen Fahriye Evcen’in hamile olup olmadığı internette en çok aratılan konulardan biri oldu. Peki Fahriye Evcen hamile mi? İşte detaylar

2017 yılında dünyaevine giren Fahriye Evcen, 2019’da oğlu Karan Özçivit’i kucağına alarak ilk kez annelik heyecanını yaşadı. İkinci bebeğine 2023 yılında kavuşan Evcen ile ilgili atılan iddia sosyal medyada ortalığı karıştırdı.

FAHRİYE EVCEN 3. KEZ HAMİLE Mİ?

Geçtiğimiz günlerde eşi Burak Özçivit ve iki oğlu ile birlikte Bodrum Turgutreis’teki yazlıklarına geçen Fahriye Evcen’in üçüncü bebeğine hamile olduğu iddia atıldı. Bodrum’da gazetecilerle sohbet eden ikiliden Burak Özçivit’in ailelerinin genişlediğini açıklaması üzerine Evcen’in hamile olduğu konuşulmaya başladı. 

Fahriye Evcen hamile mi

HENÜZ AÇIKLAMA GELMEDİ

Magazin sayfalarında ortaya atılan üçüncü bebeğine hamile iddiaları sonrası henüz ünlü oyuncudan açıklama gelmedi. 

Fahriye Evcen 3.kez hamile mi

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Üçüncü bebeğine hamile olduğu haberleri üzerine Fahriye Evcen’in hayranlarından “Fahriye Evcen gerçekten hamile?”, “İnşallah senin gibi tatlı bir kızın olur”, “Kız bebek istiyor galiba”, “Çok sevindik”, “Hadi bir de kızınız olsun”, “Allah hayırlı evlat versin” yorumları yağdı. 

 

 

 

 

Yorum yapın