Evlat dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuram yaptıklarından çok pişman!

Dram dolu aile hayatını gözler önüne seren “Evlat” dizisi, Celal ve Zekiye’nin çocuklarına bırakacakları tek mirasın karakter olduğunu her bölümüyle gözler önüne seriyor. Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Evlat’ın son bölüm fragmanı ise büyük bir merakla bekleniyordu. İşte, heyecanla beklenen “Evlat” dizisi 13. bölüm fragmanı

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal 7, dizi serisine bir yenisini daha ekledi. Yoğun izleyici kitlesine sahip olan ve ilgiyle takip edilen “Evlat” dizisi, Pakistan’da çok ses getiren ve günümüz toplumlarındaki aile yapısını ele alarak ebeveynlerle çocuklarının ilişkisine dikkat çeken “Aulaad” dizisi, “Evlat” ismiyle izleyici karşısına çıkıyor. Sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla merak uyandıran dizi, her bölümüyle tam not alıyor. Çocuklara bırakılabilecek en büyük mirasın karakter ve manevi değerler olduğunu anlatan “Evlat” dizisi, 17 Haziran’dan itibaren hafta içi her gün 14:40’da Kanal 7’de!

Kanal7 ekranların merak edilen dizisi Evlat

13. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Mooni’nin ölümü herkesin aklını başına getirmeye yetmiştir. Evlatlar yaptıklarından dolayı pişman olurken, Kuram ise hapse düşerek üzüntüsünden kahrolur. Bilal ise Muskan’ın söylediklerini sorgulamaya başlar. Mooni’nin ona gerçekten saldırıp saldırmadığını sorgulamaya başlayan Bilal, gerçeği öğrenecek mi?

EVLAT 13. BÖLÜM FRAGMANI

Yorum yapın