Emine Erdoğan’dan karne alan öğrencilere mesaj! “Evlatlarımızın yolu açık olsun”

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bu kez sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile gündeme geldi. 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle karne alan öğrencilerin sevincini paylaşan Emine Erdoğan, yayınladığı mesaj ile ‘İyi tatiller’ dileğinde bulundu.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bu kez karne alan öğrenciler için bir mesaj yayınladı. Paylaşımı sırasında öğrencilerin eğitim hayatı için iyi temennilerini dile getiren Emine Erdoğan, kısa süre içerisinde hızla yayılan gönderisiyle büyük beğeni aldı.

Emine Erdoğan

“EVLATLARIMIZIN YOLU AÇIK OLSUN”

Paylaşımına “Karnelerini alan tüm öğrencilerimizin sevincini canıgönülden paylaşıyor, her birine iyi tatiller diliyorum.” sözleriyle başlayan Emine Erdoğan, yaptığı açıklamalara “Bir eğitim-öğretim yılını daha başarıyla tamamlayıp ideallerine adım adım yaklaşıyorlar. Geleceğimizin teminatı, umudumuz evlatlarımızın yolu açık olsun.” şeklinde devam etti. 

Kısa süre içerisinde hızla yayılan mesajının ardından Emine Erdoğan, sosyal medyada adeta beğeni yağmuruna tutuldu. 

Yorum yapın