Emine Erdoğan’dan anlam dolu paylaşım! “Srebrenitsa soykırımını bir kez daha lanetliyorum”

Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bu kez Srebrenitsa soykırımının 29’uncu yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bu kez sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile gündeme geldi. Srebrenitsa soykırımının 29’uncu yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Emine Erdoğan; “Geride kalan ailelerinin ve sevdiklerinin acısını yürekten paylaşıyorum.” şeklinde konuştu.

Emine Erdoğan paylaşım

“BİR KEZ DAHA LANETLİYORUM”

Yaptığı sosyal medya paylaşımı sırasında sözlerine “Bosna topraklarını kedere ve gözyaşına esir eden, insanlık tarihinin utanç tablosu Srebrenitsa soykırımını, 29’uncu yıl dönümünde bir kez daha lanetliyorum.” ifadeleriyle başlayan Emine Erdoğan, “Hayattan koparılan Bosnalı kardeşlerimizi rahmetle yâd ediyor, geride kalan ailelerinin ve sevdiklerinin acısını yürekten paylaşıyorum.” dedi. Emine Erdoğan’ın bu anlamlı paylaşımı kısa süre içerisinde hızla yayılarak sosyal medyada gündem oldu. 

Yorum yapın