Duy Beni hayranlarına müjdeli haber! Beyaz perdeye taşınıyor

Yayınlandığı dönemde büyük ilgiyle takip edilen dizilerden biri olan gençlik dizisi “Duy Beni” hayranlarına sevindirecek bir haber geldi. Reyting rekorları kıran, sevilen dizi beyaz perdeye taşınıyor.

Başrollerinde Helin Kandemir, Caner Topçu, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Meltem Akçöl, Burak Can, Dilara Sümbül, Taha Bora Elkoca, İzzet Yüksek, Jasmine Berkiş, İbrahim Yıldız, Gökçe Güneş Doğrusöz, Sena Gençtürk, Aytaç Uşun, Ege Kökenli, Berk Hakman, Durul Bazan ve Utku Coşkun gibi genç isimlerin yer aldığı, 2022 yılının Temmuz ayında yayınlanan dizi ‘Duy Beni’ yayınladığı döneme damgasını vurmuştu. Farklı sınıfsal hayatlardan gelen gençlerin arasındaki iyilik ve kötülüğün savaşını anlatan dizinin beyaz perdeye aktarılması için harekete geçildiği öğrenildi.

Duy Beni dizi

YAZ SONUNDA SETE ÇIKACAK! DİZİNİN OYUNCULARINA TEKLİF GÖTÜRÜLECEK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; başta dijital için hazırlanan Süreç Film imzalı dizinin film versiyonu için yaz sezonunda çekimlere başlanılacak. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta‘nın oturacağı dizinin, film projesinin prodüksiyonunu ise Böcek Films üstlenecek. Yaz sezonunda sete çıkması planlanan film için ilk olarak dizinin oyuncularına teklif götürülecek.

Duy Beni film oluyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Arka Sokaklar’ın Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan’a gelen sorular kahkahaya boğdu! “Polis olmamız yasak”

Yorum yapın