“Dünya Güzellerim” setinde Bülent Ersoy krizi: Yönetmeni dövmek için 6,5 saat bekledi!

“Dünya Güzellerim Tatilde” programıyla ekranlara dönüş yapan Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever’in bulunduğu sette olay çıktı. Tekne çekimleri sırasında denize düşen Bülent Ersoy, o anların kayıt altına alınmadığını öğrenince yönetmeni dövmek için 6,5 saat boyunca bekledi.

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy‘un yer aldığı “Dünya Güzellerim” adlı eğlence programı, Seray Sever‘in katılımıyla yeniden ekranlara döndü. “Dünya Güzellerim Tatilde” adlı yeni formatıyla yeniden izleyicisi ile buluşan programın ilk bölümü yayınlandı.

Dünya Güzellerim Tatilde

SETTE “BÜLENT ERSOY” KRİZİ ÇIKTI!

Keyifli sahnelerin yer aldığı programın setinde Bülent Ersoy krizi yaşandı. İddialara göre, ilk bölümde sahnelerin eksik olduğunu öğrenen Ersoy, sette olay çıkardı.

Bülent Ersoy

“BEN BU YÖNETMENİ DÖVECEĞİM”

Gazeteci Müge Dağıstanlı’nın haberine göre; tekne çekimleri sırasında denize düşen Bülent Ersoy, o sahnenin kayda alınmadığını fark edince yönetmene sinirlendi. Bölümü izledikten sonra sahnenin olmadığını fark eden Ersoy sinirlenerek “Bu yönetmeni döveceğim, bırakın beni tutmayın” dedi.

Bülent Ersoy Dünya Güzellerim

YÖNETMENİ DÖVMEK İÇİN 6,5 SAAT BEKLEDİ!

Bülent Ersoy’un sinirlendiğini öğrenen yönetmenin kendisini odaya kapattığı, yemek yemek için bile dışarıya çıkmadığı iddia edilirken, Ersoy’un otelin girişindeki koltukta 6,5 saat boyunca beklediği öğrenildi. 7. saatte pes ederek yerinden kalkan Ersoy ile yönetmen arasındaki gerilim ertesi gün tatlıya bağlandı.

Bülent Ersoy yönetmen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Şarkıcı Bengü Van’da protesto edildi! Sahneye pet şişe yağdırıldı

Yorum yapın