Düğüne gelen ekrana kilitlendi: Türk damat ve Hollandalı gelinin düğününde milli maç coşkusu!

Ankara’da hayatlarını birleştiren Türk damat Mehmet Akif Doğan ile Hollandalı gelin Kim Brakman’ın düğünü Türkiye-Hollanda maçına denk gelince çiftin en mutlu gününde maç coşkusu yaşandı.

Ankara’da hayatlarını birleştiren pastacı Mehmet Akif Doğan ile Hollandalı gelin Kim Brakman, düğün günü ilginç anlarla gündeme geldi. 

3 yıl önce Bodrum’da tatilde tanışan çift, geçen sene mayıs ayında Hollanda’da kıyılan nikahın ardından bu yıl Ankara’da düğün yapma kararı aldı. 

Çiftin aylar öncesinde seçtiği tarih, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın çeyrek finalinde oynanan Türkiye-Hollanda karşılaşmasına denk gelince çift, saat 22.00’de başlayan maç nedeniyle düğünlerine ara verdi.

Gelinlik ve damatlıkları üzerine Türkiye ve Hollanda yazılı forma giyen çifte davetliler de eşlik etti. Türk ve Hollandalı davetliler, salona kurulan ekranda Türkiye-Hollanda karşılaşmasını büyük bir heyecanla takip etti. 

Türkiye ve Hollanda marşlarının çalındığı düğünde, iki ülke için de bayrak açılarak tezahüratlar gerçekleşti.

“DÜĞÜN TARİHİNİ GEÇEN SENE BELİRLEMİŞTİK”

Hollanda’nın 2-1 kazandığı maçın ardından damat Doğan, Hollandalı eşini tebrik etmeyi ihmal etmedi.

Renkli görüntülerin dikkat çektiği düğünde konuşan Türk damat Doğan, “Eşim Kim Brakman ile 3 yıl önce ağustos ayında Bodrum’da tanıştık. 3 senedir beraberiz. Geçen sene mayıs ayında Hollanda’da evlendik, düğün de bu seneye kalmıştı. Düğünümüzü Ankara’da yapmak istedik. Doğma, büyüme Ankaralıyım. Bodrum’a tatil yapmak için gitmiştim, eşim Kim de arkadaşıyla tatile gelmişti ve ilk görüşte aşık olduk birbirimize. 10 ay önce de Hollanda’ya yerleştim, pasta ustası olarak bir fırında çalışıyorum. Eşim Kim, Hollanda’nın maçından sonra Türkiye’nin kazanmasını ve rakip olmaların istemiyordu. Çünkü maç düğün günü olunca kimse gelmez diye düşünüyordu. Sağ olsunlar herkes geldi, beraber de izledik. Geçen sene belirlemiştik düğün tarihini, denk geldi” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Gazeteciliği bırakıp hayvancılığa başladı! İlk kadın işletme sahibi oldu

Yorum yapın