CZN Burak bir deri bir kemik kaldı! 52 kilo veren ünlü oyuncunun son hali gündem oldu

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan ünlü isim CZN Burak son dönemde babasıyla yaşadığı sorunlarla gündeme gelmişti. Babasıyla işini ayırarak kendine restoran açan CZN Burak 2 seneden 52 kilo vererek değişiyle herkesi şaşırttı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Çektiği yemek videolarıyla ünlenen ve tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan CZN Burak verdiği kilolarla gündem oldu. Babasının onu dolandırdığını iddia ederek yollarını ayıran ünlü fenomen kendi restoranını açtı. Sık sık sosyal medyadan paylaşım yapan ünlü fenomen 52 kilo verdiğini ve bu süreçteki değişimi bir video üzerinden yayınladı. 

BİR DERİ BİR KEMİK KALDI 

Sosyal medya çektiği yemek videoları sık sık paylaşan ünlü fenomen 2 senede tam tamına 52 kilo verdi. Son paylaşımıyla bunu gözler önüne serdi. İşte günden güne eriyen ünlü fenomenin son hali…

SİZCE DEĞİŞMİŞ MİYİM?

Verdiği kilolarla büyük bir değişim yaşayan CZN Burak yayınladığı videoya “2021 / 2024 Sizce değişmiş miyim? Yorumlarınızı bekliyorum” notunu düştü. 

Ünlü fenomenin paylaşımına birçok takipçisi; “Çok zayıflamışsın daha zayıflama lütfen”, “Kemiklerin sayılıyor”, “Değişmiş”, “Tombul halin daha karizmatik. Son halin cım cılız. Çok kilo almadan ye kardeşim ye”, “Çok fazla olmuş 30 ideal olurdu senin için kardeşim”, “Bence ideal kilonun altına düşmüşsün. Sağlıklıysan gerisi mühim değil yine de.”, “Gençleşmiş”, “Her halin karizma”, “Değişmişsiniz” gibi yorumlar yaptı.

CZN Burak bir deri bir kemik kaldı

Yorum yapın