Boşanma iddialarıyla gündemdeydi! Volkan Demirel’den anlam dolu hareket

Atakaş Hatayspor’un eski direktörü Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel haklarında çıkan boşanma söylentileri üzerine sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü çift, haklarında çıkan haberleri yalanlarken Volkan Demirel, katıldığı bir televizyon programı sırasında bu iddialar hakkında konuştu.

Zeynep Demirel ile Eylül 2010’da ihtişamlı bir düğün ile nikah masasına oturan Atakaş Hatayspor’un eski direktörü Volkan Demirel, Şubat 2014’te Yade, Ağustos 2017’de ise Yeda adını verdikleri kızlarını kucağına alarak ilk kez baba olmanın verdiği mutluluğu yaşamıştı. Başarılı kariyer hayatının yanı sıra aile hayatıyla da adından sık sık bahsettiren Volkan Demirel, bu kez eşi Zeynep Demirel ile haklarında çıkan boşanma söylentileri üzerine konuştu. 

Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel

YAPTIRDIĞI DÖVME İLE DİKKAT ÇEKTİ!

Konuk olduğu programda aile içinde bazen anlaşmazlıklar olabileceğini belirterek “Her şeye beraber karar veren, beraber hareket edebilen bir aileyiz. Zaten her evlilik güllük gülistanlık giderse o evlilikte sorun var demektir.” şeklinde konuşan Volkan Demirel, kolundaki film şeridi dövmesinden bahsetti. Dövmesinde eşi ve iki kızının portrelerine yer verdiğini dile getiren Volkan Demirel, kutuların altındaki boş yer için “Film şeridi dövmem var. Belki bir erkek çocuğumuz olur diye boş bıraktık orayı.” ifadelerini kullandı. 

Volkan Demirel’in o dövmesi programın yayınlanmasından kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem oldu. 

İşte, Volkan Demirel’in o dövmesi…

Volkan Demirel dövmesi

Volkan Demirel dövmesi

Volkan Demirel dövmesi detay

Yorum yapın