Baran’ın Cevahir’e sürprizi ne? Kan Çiçekleri 337. bölüm fragmanı yayınlandı

Kan Çiçekleri’nde Baran, Dilan ve babaannesinin bir şeyler çevirdiğini anlar. Baran, Dilan’ın onu korumak için yaptığını bilir fakat ona zarar gelmemesi için bu işlerden uzak durmasını söyler. Dilan’ın ise vazgeçmeye hiç niyeti yoktur…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Baran, Hasan’ı her yerde ararken, Azade Hanım ve Dilan, onunla gizli gizli telefonda görüşür. Dilan, Baran’ı intikam duygusundan vazgeçirmeye çalışırken o çoktan hapiste olan Cevahir’i ziyarete gitmiştir bile. Cevahir’e küçük bir sürprizi olduğunu söyleyen Baran, hangi kozunu oynuyor?

Kan Çiçekleri 337. bölümüyle 12 Haziran Çarşamba günü saat 16.20’de Kanal 7’de.

KAN ÇİÇEKLERİ 337. BÖLÜM FRAGMANI

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU? KAN ÇİÇEKLERİ 336. BÖLÜM ÖZETİ

Baran ve Fırat, amcaları Hasan’ı köşeye sıkıştırmak için büyük bir çaba içine girerler. Hasan suçludur ve hükmü verilmiştir. İki kardeş, onu bir an önce yakalayıp, cezasını kesmekte kararlıdırlar. Gül, bu plandan haberdar olur. Dilan’a, Fırat ve Baran’ın Hasan’ı öldüreceklerini söyler. Dilan, bu haberin şokuyla Baran’ın karşısına çıkar. Karı koca, Hasan’a kesilecek ceza üzerinden büyük bir tartışma yaşarlar. Dilan, Baran’a işi polise bırakmasını söylese de Baran kararlıdır; Hasan’ın cezasını kendi elleriyle verecektir. Baran’ın ciddiyetinin farkında olan Dilan, kocasının elini kana bulamasını engellemek için Hasan’ı, ondan daha önce bulmaya karar verir. Gül ve Azade’nin de desteğini isteyen Dilan’ın, Hasan’la ilgili planı Baran’la arasında yeni bir gerilime sebebiyet verecektir. 

Harun ve Yasmin için büyük gün gelip çatmıştır. Yasmin’in ailesi, kızlarını istemeye gelecek olan Harun ve annesi için hazırlık yaparken, Harun’un annesi Fikriye oyun bozanlık eder. Harun kızı tek başına istemeye gidecektir. Kenan’ın buna tepkisi ne olacaktır? Bu aksilik sonrasında Yasmin’in Harun’la evlenmesine müsaade edecek midir?

Diğer yandan, bebekleriyle mutlu günler yaşayan Cevriye ve Cevdet’in hayatına büyük bir bomba düşer. Cevdet’in lise yıllarından tanıdığı Pervin, Cevdet’i baştan çıkarmaya çalışırken, Cevriye ve Cevdet evliliği için tehlike çanları çalmaya başlar. 

Yorum yapın