Baran ve Dilan ormanda kayboldu! Kan Çiçekleri 343. bölüm fragmanı yayınlandı

Kan Çiçekleri’nde Baran, Cevahir’i tuzağa çekmek için bir oyun oynar fakat planlamadığı bir şey yaşanır. Dilan ve Baran ormanda kaybolur ve Cevahir’in aradığı fırsat ayağına gelmiş olur. Baran ve Dilan ne yapacak?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Baran ve Dilan her zaman olduğu gibi birbirlerine aşkla yaklaşırlar. Aile olmanın önemine dikkat çeken Baran, birlik ve beraberlik mesajı verir. Öte yandan Cevahir’le hesabı bitmeyen Baran, ona tuzak kurmak ister fakat kendisi farkında olmadan tuzağa düşer. Ormanda kaybolan Baran ve Dilan, evin yolunu bulabilecek mi?

Kan Çiçekleri 343. bölümüyle 20 Haziran Perşembe günü saat 16.20’de Kanal 7’de.

KAN ÇİÇEKLERİ 343. BÖLÜM FRAGMANI

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU? KAN ÇİÇEKLERİ 342. BÖLÜM ÖZETİ

Baran ve Fırat yazlık evdeki hazırlıkla ilgili Dilan’a bir şey söylemeden konudan sıyrılmayı başarmıştır. Tekrar yola koyulurlar ve Berivan’ın evine giderler. Berivan onları özellikle de Miran’ı görmekten çok mutludur. Baran ve Dilan’a da orada olmak çok iyi gelir. Hatta Fırat’ı arayarak tüm aileyi çağırırlar. Öte yandan Hasan dosyasıyla ilgili çalışmalar sürmektedir. Hasan suçunu inkâr etmiştir. Bir taraftan Akif bir taraftan da Baran yeni bir ipucu ya da şahide nasıl ulaşabileceklerine dair kafa yormaktadır. Ayten’in vurulma anına dair fotoğraflar incelendiğinde orada bir tur şirketi aracı dikkatlerini çeker. O tura katılanlar ya da şoförün tanıklığı önemlidir. Dilan da Baran’la beraber dosyayı incelemektedir. Sonunda dosyada başka bir boşluk daha bulurlar. Acaba tüm bu çabalar Hasan’ın hapse girmesini sağlayacak mıdır? 

Öte yandan Fırat, Gül’e çocuk sahibi olmak için tedaviye başlamak istediğini söyler. Gül bu haber çok sevinir. Yasmin de Harun’dan Pervin’le Cevdet’in lisede çok kısa bir ilişki yaşadığını öğrenir. Harun için son derece önemsiz olan bu ayrıntı Yasmin için çok önemlidir. Bu işin peşine düşecektir.

Yorum yapın