Aslı Enver’in 12 aylık kızı Elay’ın olay halleri! Doğum gününe böyle giriş yaptı

Geçtiğimiz aylarda ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan güzel oyuncu Aslı Enver 1 yaşına giren kızı Elay’la ilgili paylaşımda bulundu. Ünlü oyuncu, kızının doğum gününü sosyal medya hesabından “Elay 1 yaşında” sözleriyle kutladı.

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti geçtiğimiz aylarda büyük bir heyecanla bekledikleri kızları Elay bebek dünyaya geldi. Ekranlardan uzak kalarak kızı Ela’yı büyüten ünlü oyuncu kızı Elay 1 yaşına bastı. 

Aslı Enver kızı 1 yaşına bastı

Kızının doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutlayan Enver, Elay’ın 1 yaş kutlamasından kareleri takipçileriyle paylaştı.

“İYİ Kİ GELDİN”

Paylaşımına The Temptations grubunun “My Girl” şarkısını ekleyen ünlü oyuncu, “Bu şarkı benden sana canım kızım… İyi ki geldin” ifadelerini kullandı.

İKİ GÖZÜMÜN ÇİÇEĞİ

Ekranlardan uzak olan ve tüm vaktini kızıyla geçiren Enver yeni pozlarını sosyal medyadan paylaştı. Bebeğiyle objektif karşısına geçen ünlü isim, paylaşımına “İki gözümün çiçeği” notunu düştü.

Mavi gözlü Ela bebeğin o pozları çok beğenildi. 

SEVİMLİ HALLERİ GÜLDÜRDÜ

Sık sık kızı ve eşi ile birlikte vakit geçirdiği anları paylaşan ünlü oyuncunun son yayınladığı video herkesi mest etti. Enver, kızının bahçedeki hallerini paylaşarak herkesi güldürdü.

Papatyayı direk ağzına götüren minik Ela’nın o halleri sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

KIZININ YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ

Doğduğundan beri kızının yüzünü gizleyerek paylaşımlar yapan ünlü oyuncu bir ilke imza attı. Enver kızının yüzünü ilk kez göstererek paylaşımlar yaptı.

“İKİMİZE DE BENZİYOR”

Geçtiğimiz günlerde çocukları Elay’ın da sosyal medyada fotoğrafını paylaşan çift, “Çocuğu da gördünüz. Kime benzediğine siz karar verin. İkimize de benziyor. Dokuz aylık oldu şu an. Hayırlısıyla büyüsün” dedi.

KIZININ EMEKLEDİĞİ ANLAR

Ünlü oyuncu kızının ilk emeklediği anlar takipçileri ile paylaştı. Kalp emojisiyle paylaştığı video çok beğenildi. 

KIZININ UÇAĞA BİNDİĞİ ANLARI PAYLAŞTI!

Kızının yüzünü göstermemeye dikkat eden Enver yine geleneği bozmadı ve kızının arkadan çekilmiş karesini yayınladı. Ünlü oyuncu kızını kucağına aldığı o anları, “İşte yine gidiyoruz” ifadesiyle paylaştı. İşte 5 aylık Elay bebeğin o karesi…

Enver’in paylaşımına eşi Berkin Gökbudak da bu paylaşıma, “Benim güzel kızlarım” ifadesini kullandı.

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan oyuncu Aslı Enver 5 aylık olan kızı Elay ile ilgili sorulara cevap verdi. 

“HEYECAN VE MUTLULUK…”

4 aylık kızları ile ilgili sorulara cevap veren Enver, “Elay 4 aylık oldu, büyüyor. Onun heyecanı ve mutluluğu var” demişti.

“UYUYAMIYORUZ BİZ”

Bir gazetecinin ‘Elay’dan sonra hayatınızda neler değişti?’ sorusuna ise ünlü oyuncu esprili bir cevap verdi. Aslı Enver soruya, “Uyuyamıyoruz” şeklinde cevap verdi.

AİLE POZUNA BEĞENİ YAĞMURU!

Enver kızı Elay’ı ve eşi Berkin Gökbudak ile çekilmiş olduğu karesini paylaştı. 

Aslı Enverin kızı Ela

ELAY NE DEMEK?

Elay ismi yükselme, yükseliş anlamına gelir.  Ayrıca yüksek ve yükselen olarak da geçer. Türkçe kökenli bir kelime olan Elay ismi genel olarak kız bebeklere verilirken tercihe bağlı erkek bebekler için de kullanılabilir.

Yorum yapın