Aslı Enver’den sürpriz imaj değişikliği! Son halini görenler bakın kime benzetti

Minik kızı Elay’ı kucağına aldıktan sonra sosyal medyayı aktif kullanan Aslı Enver, yaz gelince uzayan saçlarına veda etmeye karar verdi! Saçlarını kestiren Aslı Enver’in son hali, yıllar önce İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya karakterininkine benzetildi.

Kavak Yelleri dizisindeki Mine rolüyle hayatımıza giren Aslı Enver yıllardır nahif oyunculuğu, güzelliği, duruluğu ve samimiyetiyle en sevilen ünlü isimlerin arasında yer alıyor. Şimdilerde ekranlardan uzak olan ve vaktini minik kızıyla geçiren Aslı Enver zaman zaman sosyal medyada paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor. Elay ile pozlarını da paylaşan güzel oyuncu ne paylaşsa beğeni alıyor.

 

Aslı Enver

Enver son olarak kuaförden paylaşımda bulundu. Kahkülleri düzeltilen ve saçı kısaltılan Aslı Enver’in son hali yıllar önce reyting rekorları kıran ve hala birçok insanın favori dizileri arasında yer alan İstanbullu Gelin’de canlandırdığı Süreyya’ya benzetildi.

Aslı Enver

Saçlarını değiştiren güzel oyuncu Aslı Enver’in imaj değişikliğine anında yorum yağdı. Enver’i görenler, “Çok yakışmış” ve “Doğal güzelliğin tanımı” yorumlarında bulundu.

Aslı Enver

Yorum yapın