7 yıllık aşkta mutlu son! Kavak Yelleri’nin Efe’si Dağhan Külegeç’ ten birinci yıl kutlaması

Türk televizyonlarının en sevilen yapımları arasına adını yazdıran Kavak Yelleri’nde Efe karakterini oynayan Dağhan Külegeç, geçtiğimiz yıl Tuğba Aytaş ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu evliliğiyle örnek olan Külegeç, sosyal medya hesabından eşine seslenerek evliliklerinin birinci yılını kutladı.

“Lise Defteri”, “Hırsız Polis”, “Kiraz Mevsimi”, “Dokuz Oğuz” ve “Yeni Gelin” gibi birbirinden başarılı yapımlarda rol alan Dağhan Külegeç, özellikle bir dönemin fenomen dizisi ‘Kavak Yelleri’ndeki “Efe” rolüyle hafızalarda yer ediniyor. Geçtiğimiz sene 7 yıldır birlikte olduğu Tuğba Aytaş ile nişanlanan ünlü oyuncu, mutlu beraberliğini evlilikle taçlandırdı.

Dağhan Külegeç ve Tuğba Aytaş

7 Nisan 2023’te Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde gözlerden uzak bir nikah töreniyle evlenen Dağhan Külegeç, sade törenin ardından yaz sezonu açılır açılmaz görkemli bir düğün yaptı. Külegeç, düğün öncesi Aytaş’ı baba evinden davul ve zurna ile almaya gitti. Sade ve şık bir gelinlik tercih eden Aytaş’ın güzelliği göz kamaştırırken ünlü çiftin paylaşımlarına çok sayıda tebrik mesajı geldi.

Dağhan Külegeç ve Tuğba Aytaş düğünü

EVLİLİKLERİNİN BİRİNCİ YILINI KUTLADI

Tuğba Aytaş ile mutlu birliktelikleri süren Dağhan Külegeç, evliliklerinin birinci yılında sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımda bulundu. Eşiyle çekildiği eğlenceli bir kareyi takipçilerinin beğenisine sunan Külegeç, “Evliliğimizin birinci yılı kutlu olsun. Tuğba Aytaş seni çok seviyorum.” ifadelerini kullandı. Ayşe Erbulak Özgürdal da oğlunun paylaşımına “Yavrularım, sağlık, sıhhat, mutluluk, huzur hepsi sonsuza dek sizinle olsun” yorumunda bulundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir, Yalı Çapkını sezon finali partisinde birlikte eğlendi!

Yorum yapın