69 yaşındaki Gülşen Bubikoğlu güzellik sırrını açıkladı!

Yeşilçam’ın güzel kadınlarından olan usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu, 69 yaşında olmasına rağmen pürüzsüz cildi ve fit haliyle dikkat çekiyor. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla hala hayranlarından büyük ilgi gören Bubikoğlu sırlarını ilk kez açıkladı.

Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Gülşen Bubikoğlu, 69 yaşında dahi gençlik iksiri gibi güzelliğiyle herkesi şaşırtıyor. Bubikoğlu’nun son halini görenler, onun yaşını öğrenince inanamıyor. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar, onun geçmişten bugüne güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini gösteriyor. ‘Ah Nerede’, ‘Yaban’, ‘Ayrı Dünyalar’ gibi unutulmaz Yeşilçam yapımlarında rol alan Bubikoğlu, güzelliğiyle yıllara meydan okuyor.

 

İŞTE GÜLŞEN BUBİKOĞLU’NUN GÜZELLİK SIRLARI:

Cildini sık sık doğal maskelerle yenileyen Bubikoğlu, bu sayede cildini canlı ve taze tutuyor. Bitkisel yağlar ve doğal ürünler kullanarak, kimyasal içeriklerden uzak durmayı tercih ediyor.

Bubikoğlu, uzun yıllar boyunca setlerden uzak bir hayat sürmüş ve zamanını ailesine ayırmayı tercih ediyor. Sosyal medyada yaptığı bir paylaşımında, “Kötü hissettiren onca şeye rağmen; arada kendimize moral vermek lazım. Süs püs vs, iyi geliyor. Sevgiyle ve sağlıkla kalın” diyerek güzellik ve gençlik sırlarını ipuçlarıyla paylaştı.

Gülşen Bubikoğlu’nun genç kalma sırlarından biri de sağlıklı beslenme alışkanlıklarıdır. Ünlü oyuncu, Prof. Dr. Canan Karatay’ın tavsiyelerine uyarak sağlıklı ve doğal beslenmeyi hayatının bir parçası haline getirmiştir.

Sosyal medya takipçileri, Bubikoğlu’nun genç ve sağlıklı kalmasını huzurlu bir hayat sürmesine ve sağlıklı beslenmesine bağlamaktadır.

Yorum yapın