2 gün önce dağılan Köfn grubunun solisti tek başına sahneye çıktı!

Grup halinde rekor kıran albümlere imza atan ve kısa zamanda geniş dinleyici kitlesine ulaşan Köfn grubundan sevenlerini üzen bir haber sosyal medyaya bomba gibi düştü. Köfn grubunun üyeleri birbirlerini takipten çıktı. Bu hamle sonrası KÖFN’ün dağılacağı yönündeki söylentiler doğru çıktı. Dağılan Köfn grubunun solisti Salman Tin bir mekanda tek başına sahne aldı.

Köfn grubu son zamanların tartışmasız adından en çok söz ettiren gruplarından biri. Özellikle genç kitlenin yakından takip ettiği Köfn grubu Spotify Wrapped  listesi başka olmak üzere birçok listede üst sıralarda yer alıyor.

Grup üyelerinin yakın dostluklarıyla da bilinen aynı zamanda bir dönem ev arkadaşlığı da yapan Salman Tin ve Bilge Kağan Etil birbirlerini takipten çıkardı. Hal böyle iken bu durumu fark eden hayranları “Grup dağılıyor mu?” dedikodularını ortaya attı. 

Salman Tin ve Bilge Kağan Etil birbirlerini takipten çıkardı

KÖFN GRUBUNDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ!

Habercilerin sorduğu ‘’Grup dağıldı mı?’’ sorusuna Bilge Kağan Etil’den ‘’Her şey olacağına varır diyelim.’’ Cevabı gelirken, Salman Tin’den henüz bir açıklama gelmedi.

KÖFN GRUBU DAĞILDI! İŞTE NEDENİ

KÖFN GRUBU DAĞILDI! İŞTE NEDENİ

Ünlü müzisyenlerin, birlikte yeni proje üretmeyeceği, sadece beraber konser verecekleri belirtildi. Etil’in bir süre yurt dışında yaşayacak olmasının, KÖN’ün dağılma kararında etkili olduğu öğrenildi.

İLK KEZ TEK BAŞINA SAHNE ALDI! SEVENLERİ ŞOK OLDU

Son zamanlarda Simge ile birlikte yaptıkları ‘Yakışıklı’ adlı düet ile, listeleri alt üst eden Köfn grubunun hayranları yeni bir konser tarihi beklerken; grubun solisti Salman Tin ilk defa bir mekanda tek başına sahne alarak dinleyicilerini şaşırttı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, yayınladığı videoda Köfn grubunun solistinin tek başına sahne aldığı görüntüleri paylaştı. Hayranları ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Videoyu paylaşan sosyal medya kullanıcısı videoyu ‘Çıkmış bile tek başına sahneye’ notuyla paylaştı.

Yorum yapın