Uşak Hurda Fiyatları 2023

Uşak hurda fiyatları 2023 sıklıkla araştırılıyor. Piyasada çok sayıda alım yapan ve satım yapan firma olduğu için fiyatlar son derece esnektir. Bu nedenle de net bir şekilde fiyat vermek yanıltıcı olacaktır. Uşak hurda fiyatları ve güncel hurda fiyatlarını takip etmek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hurda metal, kâğıt, plastik ve diğer malzemeler geri kazanılarak tekrar kullanıma sunulmaktadır. Uşak, Türkiye’nin önemli illerinden biri olup, geri dönüşüm sektörü de burada büyük bir potansiyele sahiptir. Peki, Uşak’ta hurda fiyatları nasıl belirlenir?

Pin

Uşak Hurda Fiyatları 2023

DKP HURDA DEMİR FİYATLARI8,20 ₺/Kg
HURDA DEMİR FİYATLARI7,10 ₺/Kg
EKSTRA HURDA DEMİR7,00 ₺/Kg
1.SINIF HURDA DEMİR6,40 ₺/Kg
2.SINIF HURDA DEMİR6,05 ₺/Kg
3.SINIF HURDA DEMİR5,00 ₺/Kg
DEMİR TALAŞI HURDASI4,70 ₺/Kg
TOPLAMA HURDA4,55 ₺/Kg
TENEKE HURDA4,35 ₺/Kg
PİK DEMİR TALAŞI HURDASI6,45 ₺/Kg
İNŞAAT YIKIM HURDASI6,50 ₺/Kg
İNŞAAT DEMİR ÇUBUĞU HURDASI6,80 ₺/Kg
TUFAL HURDASI0,17 ₺/Kg

Uşak’ta hurda fiyatları, genellikle piyasadaki arz ve talep koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Arz, geri dönüşüm sürecinden geçirilerek hurda haline getirilebilecek malzemelerin miktarını ifade ederken, talep ise bu hurda malzemelere olan ihtiyacı belirtir. Arz ve talep dengesi, hurda fiyatlarını doğrudan etkileyen en önemli faktördür. Eğer arz talepten fazlaysa, hurda fiyatları düşerken, talep arzı aşarsa hurda fiyatları yükselir.

Oyla post
Yorum yapın