Ana sayfa / Simulation / Street Car Fusion Apk indir 2023

Street Car Fusion Apk indir 2023

Street Car Fusion Apk indir 2023
  • Güncelleme
  • Versiyon 3.3.4
  • Gereksinimler Android 5.1
  • Geliştirici LAZ GAMES
  • Tür Simulation
  • Google Play
  • Oylar: 0
  • Yorumlar: 0
5/5 - (1 vote)
Popülerite 15.4% 15.4%
5/5 - (1 vote)

Street Car Fusion Apk indir 2023, Street Car Fusion Apk nasıl indirilir, Street Car Fusion Apk google play, Street Car Fusion hileli apk indir

Street Car Fusion: Hızlı Dönüş, coşku verici yarış deneyimini yeni zirvelere taşıyan sürükleyici bir oyundur. Rakip otomobillerle nefes kesen yarışlara katılmaya ve açık dünya ortamında hızın sınırlarını keşfetmeye hazırlanın.

Oyun, çarpıcı yarış pistleriyle dolu dört büyük ve titizlikle tasarlanmış haritaya haizdir. Mevcut 15 seçenek arasından birini seçerek kişisel seçiminızı yansıtan çeşitli çalgılar arasından seçim yapın. Benzersiz modifikasyon alternatifleriyle aracınızı muhteşem bir şekilde özelleştirin. Neon ışıklar ve özel spoylerden kişiselleştirilmiş boya işlerine, far renklerine, jant renklerine, süspansiyon ve kamber ayarlamalarına, ofset yapılandırmalarına ve hatta özel desenlere ve plakalara kadar, hakkaten farklı bir araç yaratabilirsiniz. Güç kapasitesini artırarak performansını yükseltin.

Sadece yarış, oyunun tek yönü değil. Görevleri tamamlamak oyunun ilerlemesini sağlayacak ve becerilerinizi sergilemenize olanak tanıyacak. Gerçekçi otomobil sesleri ve yarışı sürücünün perspektifndan deneyimleme olanağı oyuna otantik bir dokunuş katıyor. Dört farklı araç modu ile – drift, spor, off-road ve yarış – çeşitli zorluklarda kendinize meydan okuyabilirsiniz. Özellikle, oyunda yarışırken en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir radyo çalar bulunmaktadır.

Farları değiştirmek, sinyalleri kullanmak ve nitro güçlendirmeleri etkinleştirmek gibi özelliklerle kendinizi oyuna kaptırın. Yüksek kaliteli grafikler ve gerçekçi ortamlarla gerçek bir yarışın heyecanını yaşayın.

 

+ Camera Bug Fixed + New Park Missions + Bug Fixes + Graphic Optimization + Dynamic Day-Night Cycle + Realistic City Map + New Large Maps + Realistic Headlight Illumination + New Garage + Car Reflection Adjustments + Exhaust Sounds + Character Getting In and Out + Weather Conditions + Remote Locking System + New Exhaust Effects
Street Car Fusion Apk indir 2023
İndir Street Car Fusion Apk indir 2023 

Yorum bulunmamaktadır

Yorum yap
Henüz yorum yok, ancak ilk yorumu ekleyen siz olabilirsiniz!

Yorumlar