Ana sayfa / Simulation / Solar Smash Apk indir 2023

Solar Smash Apk indir 2023

Solar Smash Apk indir 2023
  • Oylar: 0
  • Yorumlar: 0
5/5 - (1 vote)
Popülerite 14.09% 14.09%
5/5 - (1 vote)

Solar Smash Apk indir, Solar Smash Apk indir 2023, Solar Smash hileli apk indir, Solar Smash ücretsiz indir..

En üst düzey fizik tabanlı sandbox simülasyon oyunu Solar Smash ile kozmosun gücünü açığa çıkarın ve yaratıcı yıkımın destansı yolculuğuna çıkın!

🌌 Evreni simüle edin: Doğanın güçlerinden yararlanın ve uzayın sınırsız genişliğini keşfederken kozmik bir mimar olun. En küçük asteroitlerden devasa gaz devlerine kadar kendi gezegen sistemlerinizi oluşturun ve özelleştirin.

🪐 İki Heyecan Verici Oyun Modu:

Gezegen Parçalama: 50’den fazla farklı silahla gezegenleri ve uyduları yok edin! Lazerler, meteorlar, nükleer bombalar, antimadde füzeleri, UFO’lar, savaş gemileri, uzay savaşçıları, railgunlar, kara delikler, uzay şibaları, yörüngesel iyon topları, süpernovalar, lazer kılıçları, dev canavarlar, göksel varlıklar ve hatta kalkanlar ve savunma uyduları gibi savunma silahları arasından seçim yapın. Hem tanıdık güneş sistemlerinde hem de halka dünyalar ve gezegensel güç alanlarına sahip dev uydular gibi yapay mega yapılara sahip egzotik yıldız sistemlerinde yolunuza çıkan her şeyi yok edin.

Güneş Sistemi Çarpışması: Fizik simülasyonlarının derinliklerine dalın ve kendi Güneş sistemimiz de dahil olmak üzere üç yıldız sisteminden biriyle oynamanıza izin veren bir modda yaratıcılığınızı serbest bırakın. Ya da gezegenlerle tamamlanmış kendi yıldız sistemlerinizi oluşturun ve yörüngelerini ayarlayın. Gezegen çarpışmalarını deneyin, yörüngeleri bozmak için kara delikler oluşturun ve sonsuz kozmik simülasyonlara katılın.

🌠 Gerçekçi Fizik: Bilimsel olarak doğru yerçekimi etkileşimlerinin ve gök mekaniğinin nefes kesici güzelliğini deneyimleyin. Hayranlık uyandıran sonuçlara tanık olun..

Solar Smash Apk indir, Solar Smash Apk indir 2023, Solar Smash hileli apk indir, Solar Smash ücretsiz indir..
Solar Smash Apk indir 2023
İndir Solar Smash Apk indir 2023 

Yorum bulunmamaktadır

Yorum yap
Henüz yorum yok, ancak ilk yorumu ekleyen siz olabilirsiniz!

Yorumlar