GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Musluk Hurda Fiyatı

Musluk hurda fiyatı günümüzde çok fazla kullanım alanları olmasından ötürü araştırılan detaylar arasında yer almaktadır. Hem geri dönüşümlerinin olması hem de yüksek fiyatlar ile satışlarının olması gözlerden kaçmıyor. Bu yüzden de kişiler ellerinde olan muslukları hurda olarak satmaktadır.

YouTube video

Musluk hurda fiyatları incelenirken birçok farklı detay gözlenir. Kişilerin ellerinde ne kadar çok ürün varsa firmalar tarafından verilecek ücretle de o kadar fazla olmaktadır. Bu yüzden de kişiler ellerinde olan ürünleri önlerine gelen ilk yere satmak yerine iyi bir piyasa analizi yaparak en yüksek fiyatları veren adrese satması gerekmektedir.

Musluk satışları bir yandan da sarı hurda olarak da bilinmektedir. Değerli bir konumda olurken geri dönüşümlerinin olmasından ötürü birçok alana rahat bir satım meydana gelmektedir. Böylece herkes çok daha rahat bir şekilde ellerinde olan hurdaları istedikleri uygun olan adreslere satmayı da başararak, iyi bir alışveriş yapabilmektedir.

Musluk Hurda Çeşitleri

Musluk hurda çeşitleri genel olarak incelenecek olduğu zaman birden farklı detayları ile yer alır. Halk arasında sarı hurda olarak da bilinen hurda türlerinden birisidir. Bu yüzden günümüzde oldukça fazla yer almaktadır. Genel olarak  bu alanda yer alan hurda modelleri incelenecek olduğu zaman;

 1. Musluk sarısı
 2. Su saati hurdası
 3. Ms 64
 4. Ms 58
 5. Kızıl sarı
 6. Gemi pervanesi gibi alternatifleri ile yer almaktadır.
Musluk Hurda FiyatıPin
Musluk Hurda Fiyatı

Güncel Musluk Hurda Fiyatı

Güncel musluk hurda fiyatı incelenecek olduğu zaman birçok farklı fiyat ön planda yer alabilir. Bu fiyatlar genel olarak ürünlerin üretim sırasına göre değişiklik gösterebilir. Her bir ürün için farklı fiyatlandırmalar meydana gelirken bir yandan da haftalık ya da aylık olarak değişmektedir. Bu yüzden de musluk fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişilerin ilk olarak son güncel fiyatlara bakması gerekmektedir.

 1. Hurda Sarı Musluk Fiyatları         75,00 ₺
 2. Hurda Ms 64 Fiyatı          105,00 ₺
 3. Hurda Ms 58 Fiyatı          95,39 ₺
 4. Kızıl Sarı Hurdası              100,49 ₺
 5. Karışık Hurda Sarı Fiyatı 75,29 ₺
5/5 - (1 vote)
Yorum yapın