GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Kroman Hurda Fiyatları

Kroman Hurda Fiyatları ne kadar sorusu genel olarak en çok araştırılan konular arasında yerini almaya devam ediyor. Bu hurdalar genel olarak kendi aralarında talaş olmasından birinci sınıf ya da ikinci sınıf gibi birçok farklı kategoride incelenmesi ile dikkatleri çekiyor. Fabrikada her bir ürün için fiyatlandırmalar farklı olarak meydana gelir.

Demirden çeliklere, bakırdan kağıtlara kadar birçok ürün alımları meydana gelse bile yine de her bir ürünün fiyatlandırmaları farklı olur. Bu durum hem ürünlerin ederlerinin ne kadar olduğundan hem de ne kadar çok satım işlemleri meydana geleceğine kadar birçok farklı türde incelenebilir. Bu sayede enflasyon oranları gibi birçok farklı konudan etkilenmeleri meydana gelen hurda fiyatlarının güncel kısımlarının takip edilmesi gerekir.

YouTube video

Güncel Kroman Hurda Fiyatları

Güncel kroman hurda fiyatları hangi seviyelerde yer aldığı incelenecek olduğu zaman tüm fiyatlar değişiklik gösterebilir. Fakat açıklanan son tarihe ait olan fiyatlara bakılırken;

  1. DKP       5700 TL
  2. BONUS 5400 TL
  3. EKSTRA 5100 TL
  4. PİK         5000 TL
  5. 1. SINIF 4550 TL
  6. 2. SINIF 4400 TL
  7. 3. SINIF 3700 TL
  8. TALAŞ   3450 TL fiyatları ile yer alıyor.
Kroman Hurda FiyatlarıPin
Kroman Hurda Fiyatları

Kroman Çelik Ne İş Yapar?

Kroman çelik ne iş yapar kısmına bakılacak olduğu zaman demir ve çelik ürünlerinin üretimlerinin yanı sıra ticaretlerinin yapılması için 1966 yılı içerisinde kurulan fabrika olarak yer alıyor. 1985 yılı içerisinde Yücel Şirketler Grubu içerisine katılması ardından Kocaeli ili Darıca ilçesinde büyük bir alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Birçok ekstra hurda alım ve satımları sırasında öne çıkan bir firma olurken ülkemizdeki en güçlü demir ve çelik fabrikalarından bir tanesidir. Hurda alım ya da satım yapmak isteyen kişiler iletişime geçtikleri sürede ne kadar çok alım ve satım yapacaklarsa ona göre kendileri için özel teklif istemeyi de tercih edebilirler. Bu sayede yapacakları alım ve satım işlemleri kendileri için daha uygun fiyatlar ile yerini alacak, daha karlı bir şekilde meydana gelmiş olacaktır.

Oyla post
Yorum yapın