Kablo Bakır Hurda Fiyatı 2023

Kablo bakır hurda fiyatı en fazla araştırılan hurda türlerindendir. Bunun nedeni ise fiyatının son derece yüksek olması ve kıymetli bir hurda türü olmasıdır. Kablo bakır hurda fiyatı 2023 ile alakalı detayları içeriğimizde görebilirsiniz.

Kablo bakır hurda fiyatları, hurda metal piyasasında arz ve talep faktörlerine bağlı olarak sürekli olarak değişebilir. Bakır, dünya genelinde yoğun olarak kullanılan bir metal olduğundan, küresel ekonomik koşullar, arz ve talep dengesi ve diğer faktörler kablo bakır hurda fiyatlarını etkileyebilir. Özellikle inşaat ve endüstri sektörlerindeki aktiviteler, elektrik ve iletişim altyapısının büyümesi ve üretim talepleri gibi faktörler fiyatları etkileyebilir.

Pin

Kablo Bakır Hurda Fiyatı 2023

Kablo bakır hurda fiyatları, genellikle ağırlık veya ton başına birim fiyat olarak belirlenir. Bu nedenle, hurda metal alım-satım işiyle uğraşan kişiler ve kuruluşlar, güncel piyasa fiyatlarını takip ederek alım ve satım işlemlerini gerçekleştirirler. Kablo bakır hurda fiyatı 2023 hemen aşağıda yer alıyor.

Karışık Kablo hurdası78,30 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo84,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu122,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu87,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo79,50 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo72-84 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo75,00 ₺/Kg

Hurda Bakır Kablo Fiyatları

Hurda bakır kablo fiyatları sürekli olarak değişkenlik gösterdiği için sitemizde güncellenmiş olarak fiyatları görebilirsiniz. Kilogram olarak hangi firmanın ne kadar fiyata satın alım yaptığını görebilmek için sistemimizin ana sayfasına gidebilir ve sürekli olarak bizi takip edebilirsiniz. Hurda satın alımlarına ilişkin fiyat tablosunu Her gün sitemizde düzenli bir şekilde yayınlıyoruz.

Oyla post
Yorum yapın