GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda plastik fiyatları son zamanların bir hayli merak edilen konuları arasındadır. Hurda alım ile satım süreçleri içerisinde en karlı işlemlerden birisi olarak da biliniyor. Genel anlamda bakılacak olduğu zaman birçok alanda öne çıkan plastik ürünlerin hurdaları da bir hayli fazladır. Ömürlerini tamamladıkları zaman hem doğaya çok fazla zarar veren bir yapısı vardır. Hem de insanlar atmak yerine nakit paraya çevirmeyi tercih edebilir.

YouTube video

Hurda alım satım işlemleri sırasında en çok alım ve satımı meydana gelen plastikler için birçok alım firması yer alıyor. Plastik hurda fiyatları konusunda birçok firmada farklı fiyat vardır. Her ne kadar fiyatlar ortalama olarak biri birilerine yakın konumda olsalar bile yine de kişilerin dikkatli bir alım satım yapması gerekir. Ne kadar yüksek fiyat veren firma bulunursa o kadar çok kazanç söz konusu olacaktır.

Hangi Plastikler Hurda Değerindedir?

Değerli plastik hurdalar daha çok alınması istenmektedir. Her ne kadar mutfak ürünlerinden ambalajlama alanlarına kadar birçok alanda plastik yer alsa bile genel olarak en değerli olanları alınır. Bu değerli olan hurdalar incelenecek olduğu zaman;

 1. Abiyes
 2. Antişot
 3. Elteks
 4. Moblen
 5. Derlin
 6. Pp
 7. Pvc ürünlerini saymak da doğru olacaktır.

 Bu alanda en iyi fiyatları veren firmaları bulan kişiler ne kadar çok ürün satacaklarsa ona göre kendileri için özel teklif vermelerini talep edebilirler.

Hurda Plastik FiyatlarıPin
Hurda Plastik Fiyatları

Güncel Hurda Plastik Fiyatları

Güncel hurda plastik fiyatları incelenecek olduğu zaman ürünlerin türlerine göre değişiklik gösterir.

 1. Beyaz Şeffaf Naylon Hurda          7.20 ₺
 2. Elteks Plastik Hurdası     4.10 ₺
 3. Hurda ABS Plastik            4.10 ₺
 4. Hurda Jelatin     4.20 ₺
 5. Hurda Polipropilen Moblen        5.20 ₺
 6. Hurda Polistren Kristal   4.20 ₺
 7. Pimapen Çıkma Hurdası               7.30 ₺
 8. Temiz Pet Şişe Hurdası  3.20 ₺

Yukarıda yer alan fiyatlar güncel fiyatlardır. Fakat genel olarak fiyatlarda değişmeler meydana geleceği için kişiler satmayı düşündükleri firmaları arayarak daha net ve garanti fiyat bilgisi de alabilirler.

Oyla post
Yorum yapın