GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları satış işlemleri için en çok araştırılan konuların başında gelir. Hurda alım ile satım süreçlerinde karlı bir işlem olması her zaman tercih edilenler arasında yerini alır. Genel olarak elektrik sanayilerinde oldukça tercih edilen bakır kabloların ömürlerini tamamlaması ardından artık bir işe yaramayacak olduklarına karar verilir ve satışları için harekete geçilir. Satışlar için uygun bir firma bulmak gerekir.

YouTube video

Günümüzde hurda kablo satım ve alım işlemleri yapan birçok firma vardır. Bu yüzden kişilerin satım işlemleri sırasında daha çok kar etmeleri için en uygun firmaları bulması gerekir. Her ne kadar hurda fiyatları genel olarak aynı gibi dursa bile satım yapılacak firmalara göre de değişiklik gösterebilir. Özellikle satımları yapılacak ürünler ne kadar fazla olursa o kadar yüksek fiyatlar verilir.

Satım işlemleri sırasında ürünleri çok olan kişiler firmalardan kendilerine özel teklif vermelerini dahi rica edebilirler. Bu sayede yapılan hizmetler çok daha karlı bir hal alabilir.

Hurda Olarak Alınan Kablolar

Hurda olarak alınan kablolar genel anlamda incelenecek olduğu zaman birçok kablo türü öne çıkar. Bu kablolar arasında;

  1. Antigron kablo
  2. Ttr kablo
  3. Nya kablo
  4. Fareyemez kablo
  5. Yeraltı enerji hattı
  6. Yağlı kablo ürünleri yerini alır.

Kablo alım ve satım süreçlerinde ne kadar çok uygun bir firma bulunursa yapılacak işlem de o kadar karlı olacaktır. Bu yüzden de insanların direk tek bir firma ile iletişimde kalmak yerine kendilerine en yüksek fiyatları verecek firmayı bulması daha karlı olmalarına yardımcı olur.

Hurda Kablo FiyatlarıPin
Hurda Kablo Fiyatları

Güncel Hurda Kablo Fiyatları

Güncel hurda kablo fiyatları incelenecek olduğu zaman kilo bazlı alımlar meydana gelir. Bu fiyatlar güncel fiyatlardır ve değişiklik gösterebilir. Bu yüzden kablo satışı yapacak kişilerin güncel fiyatlara bakarak onları dikkate alması gerekir. Son güncel olan fiyatlar;

  1. Hurda Tek Damar Kablo               90,10 ₺
  2. Fare Yemez (Yeraltı Enerji)          85,24 ₺
  3. Hurda Nya Kablo             42,49 ₺
  4. Kırkambar Karışık Kablo 38,49 ₺ fiyatlandırmaları ile satış sunulur.
Oyla post
Yorum yapın