GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Hurda Akü Fiyatları

Hurda akü fiyatları araçlardan çıkarılan akülerden buzdolaplarından çıkarılan akülere kadar birçok alanda yer almasından dolayı merak edilen konular arasında yer alıyor. Geri dönüşüm alternatifleri mümkün olan durumlar arasında bir ürün olurken doğaya karşı çok fazla zarar veren bir yapısı olmasından ötürü de insanlar satışlarını tercih etmektedir. Ülke geneli içerisinde birçok farklı satın alan adres olmasından ötürü de birçok avantajlı alternatifler meydana gelmektedir.

YouTube video

Hurda akü fiyatı konusunda isteyen herkes firmalara gerekli ürünlerin fotoğraflarını atarak asıl fiyatlar hakkında bilgi alabilirler. En kaliteli alışveriş süreçleri tamamlanırken bir yandan da bu alanda çalışmalarını sunan birçok firmanın yer almasından ötürü kişiler uygun olan fiyatlandırmalar için kendilerine özel teklif talep edebilirler. Bu sayede daha yüksek fiyatlar ile akü satışları meydana gelebilir. Kesintisiz hizmetler için devam eden birçok firma birçok ilde yer almaktadır.

Hurda Akü FiyatlarıPin
Hurda Akü Fiyatları

Akü Neden Hurdaya Satılır?

Akü neden hurdaya satılır sorusu da bir hayli merak edilen konular arasında yerini korumaya da devam etmektedir. Bir akünün satış işlemleri için birden fazla neden olması gerekir. Genel olarak akülerin satılmasındaki ana neden;

  1. Kullanım ömürlerinin son bulması
  2. Şarj olmuyor olması
  3. Geri dönüşüm imkanlarının yer alması
  4. Hurda fiyatlarının birçok ürüne oranla daha yüksek olmasından ötürü satışlar meydana gelir.

Güncel Hurda Akü Fiyatları

Güncel hurda akü fiyatları genel olarak incelenecek olduğu zaman;

  1. 12 Volt 44 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 55 TL / Adet 7,70 TL / KG.
  2. 12 Volt 49 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 57 TL / Adet 7,70 TL / KG.
  3. 12 Volt 54 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 59 TL / Adet.
  4. 12 Volt 60 Amper Hurda Akü Alış Fiyatı 70 TL / Adet.

Olarak belirlenir. Fiyatlar firma bazlı olarak hem kg cinsi ile hem de adet cinsi ile belirlenebilir. Bu durum hangi ürünün hangi firmaya satılacak olduğuna göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden de birçok farklı durumlarda akü fiyatları durumları da değişebilir.

Oyla post
Yorum yapın