GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Döküm Hurda Fiyatı

Döküm hurda fiyatı haftalık ya da aylık son durumlar baz alınarak artış ya da azalış gösterebilir. Genel olarak ülkemizde bakılacak olduğu zaman inşaat ortamlarının son durumlarına bağlı bir şekilde meydana gelen hurda demir fiyatları günümüzde artık en üst seviyelere kadar çıkmayı başarmıştır

Özellikle hurda fiyatları konusunda Dkp, ekstra ve demir talaş fiyatları da birçok firmanın en hassas davrandıkları fiyatlandırma konuları arasındadır. İnşaat yıkım hurdalarından teneke ile toplama ya da pik döküm demir gibi birçok ürünlerin satın alımları meydana gelir.

YouTube video

Hurda döküm alımları sırasında müşterilerin tercihlerine göre tüm yüklemelerden taşımalara ya da nakliye ücretlerine kadar her şey birçok firmaya ait olarak belirlenir. Bu yüzden hurda alım ve satım noktalarında düşünceleri olan kişilerin çok iyi bir araştırma yapması, ardından buna göre kendileri için bir yol belirlemeleri de gerekir.

Güncel Döküm Hurda Fiyatları

Güncel döküm hurda fiyatları incelenecek olduğu zaman bu fiyatlar kg ve ton olarak belirleniyor. Son güncel açıklanan fiyatlar;

  1. Hurda Dkp Demir Fiyatları           7,40 TL/KG         7500 TL
  2. Hurda Ekstra Demir Fiyatları       6.50 TL/KG         6600 TL
  3. Hurda Demir Talaşı Fiyatları        6.55 TL/KG         6600 TL
  4. Hurda Toplama Demir Fiyatları  4.50 TL/KG         4550 TL
  5. Hurda Demir Tufal, Çüruf Fiyatları            2 TL/KG 2200 TL
  6. Hurda Teneke Fiyatları  4.80 TL/KG         4850 TL
  7. Hurda Pik Talaşı Fiyatları              6.80 TL/KG         6850 TL
  8. Hurda Döküm Demir Fiyatları     6.60 TL/KG         6700 TL
  9. Hurda Döküm Petek Fiyatları      6.60 TL/KG         6700 TL olarak belirleniyor.
Döküm Hurda FiyatıPin
Döküm Hurda Fiyatı

Güncel Döküm Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Güncel döküm hurda fiyatları neye göre belirlenir noktası da merak edilen konulardan bir diğeridir. Ülkede meydana gelen enflasyon oranlarından artış ya da azalışlarına göre sürekli değişiklik gösterebilir. Bu yüzden kişiler hurda fiyatları konusunda net bilgi almak istedikleri zamanlarda akıllarına yatan bir firma ile anlaşabilirler. Bu sayede alışveriş süreçlerinde daha yüksek fiyatlar ile satımlar meydana gelerek daha çok ücret elde edilebilir.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın