GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Çolakoğlu Hurda Fiyatları

Çolakoğlu hurda fiyatları güncel olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlar genel olarak ton şeklinde belirleniyor. Hem güncel hem de geçmiş zamanlara ait Çolakoğlu hurda fiyat listesine aşağıda yer alan arşivden erişebilirsiniz.

Alımlar ton olarak meydana gelirken aşağıda yer alan fiyatlar da ton üzerinden hesaplanmıştır. Altın, gümüş gibi hurda fiyatları da değişiklik gösterebilirken bazı zamanlarda artış bazı zamanlarda azalmalara neden olabiliyor.

Güncel Çolakoğlu Hurda Fiyatları

Güncel Çolakoğlu hurda fiyatları incelenecek olduğu zaman teslim alınan hurdaların kalitesine göre değişiklik gösterir. Tesislere teslim edilmesi yapılan hurdalar için özel olarak kesilen faturaların ödemeleri, fatura ve ilgili evrakların şirketlere ulaştırılmasının hemen ardından 24 saatlik zaman diliminde meydana geliyor.

Satıcılar aracılığı ile hurda fiyatları satılan merkeze getirilen hurdaların teslim ve tesellümü, firmanın kantarında tartılarak meydana geliyor. Satıcılar yapılan tartımların ardından faturalar düzenlenecek olup kendileri için tartım sonuçlarının ardından ödeme yapılacaktır.

Birden fazla hurda çeşidi alımı meydana gelirken her birinin ton fiyatları farklı olacaktır. Son güncel olan fiyatlarda DKP, ekstra, 1. Grup, 2. Grup ya da talaş gibi ayrımlar meydana gelir. Her bir ürünün kalitesi ya da üretimleri farklı olmasından dolayı belirlenen fiyatlar da farklı olarak meydana gelmektedir.

Pin

Son Çolakoğlu Hurda Fiyatları

Son Çolakoğlu hurda fiyatları güncel olarak incelenecek olduğu zaman bu fiyatların;

  1. DKP                     6230 TL
  2. EKSTRA                5705 TL
  3. 1. GRUP              5665 TL
  4. 2. GRUP              5595 TL
  5. TALAŞ                 5395 TL olarak yer alacaktır.

Bunlar son fiyatlar olarak yer alırken meydana gelen enflasyon oranları ile fiyatlarda artma ya da azalmalar meydana gelecektir. Yukarıda yer alan fiyatlar 1 ton ürün için belirlenen fiyatlardır. Her zaman alımlar ile öne çıkan bir firma olurken hurda alımları sırasında birçok detaya dikkat edilir. Bu sayede en kaliteli alımlar meydana gelir.

Her bir alım sırasında hassas kantarlar ile tartımlar meydana gelirken alımlar ardından faturalanmalar sağlanır. Faturalarda belirlenen miktara göre fiyatlandırmalar sağlanırken, 24 saatlik zaman diliminde gerekli belirlenen ödemeler satıcılara uygulanır.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın