GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Asil Çelik Hurda Fiyatları

Asil çelik hurda fiyatları genel olarak merak edilen konular arasında yer alıyor. Ev hurdaları daha çok çelik fabrikaları içerisinde yeni çelik ürünlerin üretimleri sırasında dahil olacak şekilde üretimleri yapılan hurdalara verilen isimdir. Hurda hurdası olarak da halk arasında biliniyor. Demir ve çelik üretimleri sırasında bir çelik fabrikası içerisinde üretimleri meydana gelen süsleme ya da reddetme formunda olan malzemelere denir.

YouTube video

Hurda Çelik Fiyatları Ne Kadar?

Hurda çelik fiyatları ne kadar merak edilen konular arasında yerini almaya devam ediyor. Genel olarak incelenecek olduğu zaman bu fiyatların sürekli güncelleniyor olduğunu bilmek gerekir. Meydana gelen enflasyon oranları gibi durumlar karşısında altın ve dolar kuru nasıl hareketli olarak meydana geliyorsa hurda çelikler de aynı konumdadır.

Tabi ki hurda çelik fiyatları sadece tek bir etkene bağlı olarak belirlenmiyor. Her çeliğin farklı yapısı olmasının yanı sıra farklı kalitelerde olduğunu da bilmek gerekir. Bu yüzden de hurda çelik fiyatlarına bakılırken birçok farklı faktörün gözler önünde bulundurulması gerekir.

Hurda çelik satışı sırasında kişiler ne kadar çok hurda satışı yapacaklarsa ona göre uygun bir firma bulmaları gerekiyor. Bazı firmalar toplu alımlar sırasında yüksek fiyatlandırmalar ile kişilere özel teklifler sunabilir. Bu noktalarda kişiler ne kadar yüksek fiyatlar sunan adresleri bulurlarsa o kadar rahat bir şekilde kendileri için uygun satışları yapabilirler.

Asil Çelik Hurda FiyatlarıPin
Asil Çelik Hurda Fiyatları

Güncel Asil Çelik Hurda Fiyatları

Güncel asil çelik hurda fiyatları ton bazlı olarak hesaplanıyor. Her ton başına ücretlerin 2022 yılında açıklanan son güncel fiyatlarını sizler için bir araya getirdik. Bu fiyatlar güncel fiyatlar olurken değişiklik gösterebilir.

Son açıklamalar ardından gelen fiyatlara bakılacak olduğu zaman;

  1. DKP Hurda                        5700 TL/Ton                                             5500 TL/Ton
  2. Extra                                    5500 TL/Ton                                             5300 TL/Ton
  3. 1.Sınıf                                  5200 TL/Ton                                             5000 TL/Ton
  4. 2.Sınıf                                  5000 TL/Ton                                             4800 TL/Ton
  5. 3.Sınıf                                  4600 TL/Ton                                             4400 TL/Ton

Olarak da biliniyor. Tüm fiyatlandırmaların güncel fiyatlar olduğunu bilmek ve belirli aralıklar ile aynı altın ile dolar gibi değişiklik gösterebilecek olduğunu bilerek bakmak gerekir.

Oyla post
Yorum yapın