GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatları günlük olarak belirli aralıklar ile değişiklik gösteriyor. Altın ya da dolar gibi net bir fiyatı yer almazken firmalardan alımlar da değişiklik gösterebiliyor. Yüksek tonlarda alım yapıldığı zaman hurdaların fiyatları ortalama olarak fabrikaların alış fiyatlarına göre belirleniyor. Hem kg hem de ton bazlı olarak fiyatlarda gözlenen miktar ürünlerin azlık ve çokluk miktarına göre firmalar tarafından farklı olarak alım yapılabilir.

Alüminyum hurda fiyatı konusunda en güzel fiyatlar çeşitlerine göre de değişiklik gösterebiliyor. Günlük olarak fiyatların takip edilmesi gerekir.  Bazı firmalar toplu alımlar sırasında fiyatları farklı olarak belirleyebiliyor. Bu yüzden ne kadar toplu hurda satımı yapılacaksa ona göre bir firma ile anlaşmak gerekir.

YouTube video

Güncel Alüminyum Hurda Fiyatları

 Güncel alüminyum hurda fiyatları hurdaların ve alüminyumların türüne göre değişiklik gösterebilir. Son açıklanan fiyat listesi;

 1. Alüminyum Hurda Bakırlı Pete 43.20 ₺
 2. Hurda Alüminyum Araiş 36.20 ₺
 3. Hurda Alüminyum Boyasız Profil 35.20 ₺
 4. Hurda Alüminyum Jant 36.20 ₺
 5. Hurda Alüminyum Kutu 19.30 ₺
 6. Hurda Alüminyum Profil 34.20 ₺
 7. Hurda Alüminyum Talaşı 23.20 ₺
 8. Hurda Alüminyum Tas / Tabak 31.20 ₺
 9. Hurda Alüminyum Tel 38.20 ₺
 10. Ofset Matbaa Alüminyum Hurdası 36.30 ₺
 11. Sert Alüminyum Hurdası (Sert Kartel) 22.20 ₺ olarak açıklandı.
Alüminyum Hurda FiyatlarıPin
Alüminyum Hurda Fiyatları

Hurda alüminyum kilosu ne kadar 2022?

Hurda alüminyum kilosu ne kadar 2022 araştırılan bir diğer konu olarak öne çıkıyor. Genel olarak incelemeler meydana geldiği zaman hurda fiyatları 16,5 TL seviyesinden başlarken 2020 yılında 47,5 TL seviyesine kadar artış gösterebiliyor.

Tüm hurda ve maden işleri için en iyi teklifi veren firmaları bulmak istenilen satış hizmetlerinin daha hızlı meydana gelmesinde yardımcı olacaktır.

Çok yüksek miktarda yer alan hurdalar için firmalar ile anlaşırken uzmanlara ne kadar olduğunu söylemek ürünler için ne kadar ücret verileceğinin belirlenmesinde yardımcı olur. Bireysel hurda satışlarında özel fiyat teklifleri talep edilmesi daha karlı satış hizmetlerinin meydana gelmesine olanak sunar.

VİDEO KAYNAĞI

Oyla post
Yorum yapın