GÜNCEL HURDA FİYATLARI AH-METAL HURDA FİYAT LİSTESİ 2023

2 El Hurda Demir Fiyatları

2 el hurda demir fiyatları günümüzde birçok alanda kullanılan bir ürün olmasından dolayı en çok araştırılan konudur. Hurda alım ve satım süreçleri içerisinde herkes ellerinde olan ürünleri daha yüksek fiyatlara satarak iyi bir kar yapmak ister. Demirler de genel olarak inşaat alanlarından elektrik alanlarına kadar birçok alanda kullanılabilir. Bu yüzden de demir hurdaları oldukça fazla gözlenir.

Demir hurda fiyatları günümüzde satımları yapılacak firmalara göre değişiklik gösterebilir. Kişilerin ellerinde ne kadar çok hurda demir varsa ödenecek miktarlar da ona göre fazla olacaktır. Bu yüzden hurda demir satma düşüncesinde olan kişiler firmaları arayarak güncel fiyatlardan ziyade kendileri için özel teklif sunmalarını talep edebilirler.

YouTube video

Hurda demir satarken uygun bir adres bulmak hem hurdaların direk adreslerden alınmasına yardımcı olurken hem de kişilerin karlı bir alışveriş yapmasına yardımcı olur. Günümüzde birçok firma hurda demir alımları yaparak geri dönüşümlere katkı sağlıyor olmasından dolayı çok yüksek fiyat veren firmalar mevcuttur. Bu noktada uygun adresi bulmak gerekir.

Hurda Demir Türleri

Hurda demir türleri genel anlamda incelenirken birçok farklı demir türü vardır. Fakat değerli olmasından ötürü en çok alınan demir türlerine bakılacak olursa;

 1. Dkp hurdası (imalat artığı kırpık)
 2. Ekstra Hurda (küçük ağır parçalar)
 3. Toplama hurda (varil, havalandırma vs.)
 4. Teneke hurda
 5. Talaş hurdası gibi türler ön planda yerini alır.
2 El Hurda Demir FiyatlarıPin
2 El Hurda Demir Fiyatları

Güncel 2 El Hurda Demir Fiyatları

Güncel 2 el hurda demir fiyatları genel olarak incelenirken;

 1. Dkp Demir Hurdası         4,50 ₺
 2. Ekstra Hurda Demir        4,10 ₺
 3. Toplama Hurdası             3,10 ₺
 4. Teneke Hurdası 2,10 ₺
 5. Demir Talaşı Hurdası      3,10 ₺
 6. Pik Demir Talaşı                3,10 ₺
 7. İnşaat Yıkım Hurdası       4,10 ₺
 8. İnşaat Demir Çubuğu(Parça)      4,10 ₺
 9. Tufal Hurdası     0,39 ₺ olarak gözlenir.

Bu fiyatlar güncel fiyatlar olurken demir satma düşüncesinde olan kişiler kendileri için uygun bir firma bulabilir, buraları arayarak son fiyatlar hakkında net bilgiler alabilirler.

Oyla post
Yorum yapın